Category: Wycieczki

Wycieczka klas 2b i 2a do Srebrnej Góry

Uczniowie klas 2b i 2a wybrali się na wycieczkę do Srebrnej Góry, podczas której mieli okazję połączyć naukę z aktywnym wypoczynkiem.

Kontynuuj czytanie

„Niebieskim tramwajem przez Wrocław”

27 maja uczniowie klas: 1a i 1b uczestniczyli w niezwykłej wycieczce do Wrocławia. Już od samego początku towarzyszyło im wiele emocji i świetna zabawa. Zwiedzanie miasta odbywało się wyjątkowym niebieskim tramwajem, którym podróżowali po ulicach Wrocławia, poznając jego najciekawsze zabytki i historię.

Kontynuuj czytanie

Wycieczka klasy 1b i 1c do Stadniny Koni w Wojnarowicach

W dniu 12 maja uczniowie klasy 1b i 1c wybrali się na edukacyjno-rekreacyjną wycieczkę do Stadniny Koni w Wojnarowicach. Podczas wizyty mieli okazję bliżej poznać te piękne i mądre zwierzęta oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat ich hodowli i pielęgnacji. 

Kontynuuj czytanie

Wycieczka klasy 1b do Chwalimierza

28 kwietnia  uczniowie klasy 1b, wybrali się na kreatywne zajęcia do Chwalimierza pod tytułem „Akademia Kleksów”. Tego dnia dzieci na chwilę przeniosły się w niezwykły świat swojej ulubionej bajki – „Akademii Pana Kleksa” – i mogły przekonać się, jak wyglądają lekcje w tej wyjątkowej szkole.

Kontynuuj czytanie

Wizyta uczniów klasy 1a na lotnisku.

27 marca uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią Iwoną Gidzińską zwiedzali wrocławskie lotnisko. Wycieczka ta była dla uczniów niezwykle ciekawym i pełnym wrażeń doświadczeniem. Dzieci miały okazję zwiedzić lotnisko pod opieką przewodniczki, która w interesujący sposób opowiadała o funkcjonowaniu tego miejsca oraz pracy jego pracowników.

Kontynuuj czytanie

Pierwszoklasiści odkrywają magię budowania z klocków Lego

23 lutego uczniowie z klasy 1a oraz 1c wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do Wrocławia, gdzie odwiedzili niezwykłą wystawę klocków LEGO. Ekspozycja wzbudziła ogromne zainteresowanie i zachwyt najmłodszych.

Kontynuuj czytanie

Mikołajkowa wycieczka klasy 4c do Modelarni Kolejkowa

W dniu 12.12.2025 r. uczniowie klasy 4c wybrali się na wycieczkę do Modelarni Kolejkowa w Jeleniej Górze, gdzie mieli okazję zwiedzić wyjątkową, świąteczną wystawę pełną ukrytych detali i niezwykłych miniaturowych scenek. Uczniowie z dużym zaangażowaniem poszukiwali ukrytych szczegółów, rozwijając przy tym swoją spostrzegawczość. Podczas wizyty uczniowie poznali również tajniki tworzenia struktur i detali makiet, a …

Kontynuuj czytanie

Sprawozdanie z wycieczki do Interaktywnego Muzeum Ziemi Kłodzkiej

W dniu 12 listopada odbyła się wycieczka uczniów należących do Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich do Interaktywnego Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kudowie Zdrój. W wyjeździe wzięło udział 23 uczniów wraz z opiekunami.

Kontynuuj czytanie

Wycieczka klas 2a i 2b do zabytkowego młyna w Siedlimowicach

W dniu 30 października uczniowie klas 2a i 2b mieli okazję odwiedzić zabytkowy, jedyny czynny na Dolnym Śląsku młyn w Siedlimowicach. To wyjątkowe miejsce, mogące poszczycić się ponad 500-letnią tradycją, wywarło na uczniach ogromne wrażenie.

Kontynuuj czytanie