Uczniowie klas 2b i 2a wybrali się na wycieczkę do Srebrnej Góry, podczas której mieli okazję połączyć naukę z aktywnym wypoczynkiem.
Category: Wycieczki
maj 27
„Niebieskim tramwajem przez Wrocław”
27 maja uczniowie klas: 1a i 1b uczestniczyli w niezwykłej wycieczce do Wrocławia. Już od samego początku towarzyszyło im wiele emocji i świetna zabawa. Zwiedzanie miasta odbywało się wyjątkowym niebieskim tramwajem, którym podróżowali po ulicach Wrocławia, poznając jego najciekawsze zabytki i historię.
maj 10
Wycieczka klasy 1b do Chwalimierza
28 kwietnia uczniowie klasy 1b, wybrali się na kreatywne zajęcia do Chwalimierza pod tytułem „Akademia Kleksów”. Tego dnia dzieci na chwilę przeniosły się w niezwykły świat swojej ulubionej bajki – „Akademii Pana Kleksa” – i mogły przekonać się, jak wyglądają lekcje w tej wyjątkowej szkole.
mar 28
Wizyta uczniów klasy 1a na lotnisku.
27 marca uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią Iwoną Gidzińską zwiedzali wrocławskie lotnisko. Wycieczka ta była dla uczniów niezwykle ciekawym i pełnym wrażeń doświadczeniem. Dzieci miały okazję zwiedzić lotnisko pod opieką przewodniczki, która w interesujący sposób opowiadała o funkcjonowaniu tego miejsca oraz pracy jego pracowników.
gru 15
Mikołajkowa wycieczka klasy 4c do Modelarni Kolejkowa
W dniu 12.12.2025 r. uczniowie klasy 4c wybrali się na wycieczkę do Modelarni Kolejkowa w Jeleniej Górze, gdzie mieli okazję zwiedzić wyjątkową, świąteczną wystawę pełną ukrytych detali i niezwykłych miniaturowych scenek. Uczniowie z dużym zaangażowaniem poszukiwali ukrytych szczegółów, rozwijając przy tym swoją spostrzegawczość. Podczas wizyty uczniowie poznali również tajniki tworzenia struktur i detali makiet, a …
paź 31
Wycieczka klas 2a i 2b do zabytkowego młyna w Siedlimowicach
W dniu 30 października uczniowie klas 2a i 2b mieli okazję odwiedzić zabytkowy, jedyny czynny na Dolnym Śląsku młyn w Siedlimowicach. To wyjątkowe miejsce, mogące poszczycić się ponad 500-letnią tradycją, wywarło na uczniach ogromne wrażenie.




















