Catering w szkole

Informujemy, że od dnia 3 października 2022 istnienie możliwość skorzystania z usług cateringowych   zapewniających dostarczenie do szkoły  dla dzieci ciepłego posiłku (przy minimalnej ilości zamówionych pełnych posiłków – 20 sztuk).

Stawka żywieniowa oferowana przez Kolorowe Smaki wynosi:

zupa– 9zł brutto

obiad jednodaniowy ( drugie danie) – 12,50 zł brutto

obiad dwudaniowy ( zupa i drugie danie) – 19,50 zł brutto

Zgodnie z zapewnieniem restauratora  drugie danie zawsze posiada w składzie : węglowodany złożone ( ziemniaki, kasze albo ryż) , białko pełnowartościowe ( mięso, ryba, przetwory mleczne) oraz dodatek witaminowy ( warzywa i owoce w postaci surówek, sałatek). W każdym tygodniu w menu planowana jest ryba i posiłek jarski ( pierogi, naleśniki) itp. Menu na każdy tydzień  można sprawdzić na platformie STARTEDU.
           Posiłki  są dowożone w opakowaniach jednostkowych ( zgrzewne lunchbox-y)  i w termicznych opakowaniach ( termosach), które zapewnią utrzymanie temperatury podczas transportu i przechowywania. Obiady będą dostarczane do szkoły około  godziny 13.00 . Wydawanie posiłków rozpocznie się bezpośrednio po ich dostarczeniu ( dla dzieci, które są już po lekcjach ) i na przerwie obiadowej 13.20-13.40 ( dla osób mających lekcje) .  Dzieci spożywają posiłek  w przeznaczonych do tego celu salach.
             Rodziców chcących skorzystać z oferowanych usług cateringowych prosimy  o zapoznanie się z załączoną informacją, w której m.in. znajduję się link do platformy STARTEDU służącej do zamawiania posiłków oraz numer telefonu do Biura Obsługi klienta firmy STARTEDU.

INFORMACJE DOTYCZĄCE REJESTRACJI