Zamknięcie placówek !

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Informujemy, że od dnia 16.03.2020 r. wszystkie gminne placówki oświatowe zostają zamknięte do odwołania.

W dniach 12-13.03.2020 r. placówki oświatowe pełnią funkcje opiekuńczą nad dziećmi.

Prosimy o ograniczenie liczby wizyt w placówkach, zachęcamy do kontaktów mailowych (poprzez dziennik elektroniczny Librus) oraz telefonicznych:

Szkoła: 71 3166518

Urząd Miasta: 071/390-72-00

ZOJO: 71/ 33  47  200

Rekrutacja do gminnych placówek odbywa się elektronicznie zgodnie z harmonogramem. Wnioski, które wymagają złożenia w placówkach, prosimy wrzucać do wyznaczonych skrzynek przy wejściach do placówek.

Apelujemy o monitorowanie bieżących zaleceń poprzez dziennik elektroniczny Librus   oraz dostępne kanały informacyjne (strony internetowe placówek, FB Urzędu Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie).

W razie konieczności skontaktowania się z wychowawcami lub nauczycielami prosimy o przesyłanie wiadomości za pośrednictwem Librusa lub kontakt telefoniczny w godzinach pracy szkoły.

Sytuacja jest trudna, liczymy na Państwa współpracę.

Dyrektor szkoły Lidia Reps