SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE MATEMATYCZNYM

Miło nam poinformować, że w eliminacjach szkolnych IV Memoriału Urszuli Marciniak, które odbyły się 28.02.2020 r. wyłoniliśmy finalistów, którzy zmierzą się z zagadkami logicznymi na Uniwersytecie Wrocławskim.

W kategorii Młodzicy (kl. 4-6) trzeba było uzyskać 18p./24p., aby zakwalifikować się do finału.

Zakwalifikowali się:

1. Chwastyk Małgorzata

2. Czaja Kamil

3. Denes Julia

4. Górecki Tomasz

5. Krzaczek Gabriela

6. Kucza Martyna

7. Owczarzak Franciszek

8. Owczarzak Zofia

9. Zakrzewski Julian

W kategorii Juniorzy (kl. 7-8) trzeba było uzyskać 16p./24p., aby zakwalifikować się do finału.

Zakwalifikowali się:

1. Kucza Kamil

2. Kuszell Michał

3. Walenciak Michał

4. Zbroszczyk Mateusz

FINAŁ: 28 marca 2020 (sobota) o godz. 10.

UWAGA – finał Memoriału przełożony!

Została podjęta decyzja o odłożeniu terminu finału na czas bliżej nieokreślony, uwarunkowany rozwojem sytuacji epidemicznej w kraju. O nowym terminie finału powiadomimy wszystkich z odpowiednio długim wyprzedzeniem.

miejsce finału: Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego

pl. Grunwaldzki 2/4

Więcej informacji wraz z zadaniami z poprzednich edycji konkursu na stronie https://www.math.uni.wroc.pl/fmw/dla-uczni%C3%B3w-memoria%C5%82-urszuli-marciniak/2020/iv-mum-2020

GRATULUJEMY!!!