W dniach 9.06.- 11.06. 2026 roku we wszystkich klasach V i VI odbyły się warsztaty profilaktyczne „Debata” prowadzone przez edukatorkę p. Gabrielę Ficińską z Centrum Działań Profilaktycznych. Warsztaty zorganizowała wicedyrektor Iwona Więcko. Był to program profilaktyki uzależnień, w którym szczególnie zwrócono uwagę na zapobieganie uzależnieniom od nikotyny i alkoholu.
Category: Warsztaty
cze 03
Zajęcia z garncarstwa w klasie III b
Klasa III b miała przyjemność kilkukrotnie gościć na zajęciach technicznych Panią Urszulę Kołodziej, która zajmuje się garncarstwem.
maj 27
Kreatywne warsztaty stolarskie w klasie III b
Dnia 21 maja 2026 roku w klasie III b miały miejsce niezwykłe warsztaty stolarskie, które przeprowadził Pan Karol Markulak.
kwi 25
Warsztaty profilaktyczne „Futuronet”.
W dniu 23.04.2026r. we wszystkich klasach IV i V przeprowadzono warsztaty profilaktyczne „Futuronet” prowadzone przez edukatorów p. Agatę Schultz i p. Jakuba Płodzich. Warsztaty zorganizowała wicedyrektor Iwona Więcko. Zajęcia poświęcone były dwóm istotnym zagadnieniom współczesnej rzeczywistości cyfrowej: profilaktyce fonoholizmu oraz przeciwdziałaniu cyberprzemocy.
- 1
- 2



















