Wicemistrzowie powiatu!

Dnia 17.05.2018r w podwrocławskich Łanach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców, na których nasza szkoła reprezentowała gminę Kąty Wrocławskie.

Rozgrywki zostały zorganizowane przez SP Kamieniec Wrocławski, na których pojawiły się reprezentacje: SP Kamieniec Wrocławski, SP Kiełczów, SP Żerniki Wrocławskie, SP Mietków, SP Tyniec Mały, SP Święta Katarzyna, SP Żórawina i nasza reprezentacja SP 1 Kąty Wrocławskie. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których nasza drużyna nie przegrała żadnego z meczów i z pierwszego miejsca awansowała do finału w którym po zaciętym pojedynku uległa SP Kiełczów. Warto zaznaczyć, że nasza reprezentacja składała się głównie z chłopców młodszych, dlatego też jest to dobry prognostyk na zawody w przyszłym roku szkolnym.

Reprezentacja SP 1 Kąty Wrocławskie

1.Karol Działoszek