Mistrzynie powiatu w piłce nożnej dziewcząt!

Dnia 16.05.2018r w Sadkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt, na których nasza szkoła reprezentowała gminę Kąty Wrocławskie.

 

Rozgrywki zostały zorganizowane przez SP Sadków, na których pojawiły się reprezentacje: SP Mietków, SP Łozina, SP Kobierzyce, SP Ratowice i SP 1 Kąty Wrocławskie

Rozgrywki zostały rozegranie systemem każdy z każdym, a zespół z największą ilością punktów awansował do ½ finałów wojewódzkich. Nasze dziewczęta okazały się najlepsze wygrywając wszystkie mecze i tym samym awansując do ½ finałów wojewódzkich, które odbędą się 30.05.2018 w Oławie. Ponadto nasza Karolina Moczkodan została najlepszą zawodniczką turnieju! Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy etap rozgrywek!

 

Reprezentacja dziewcząt:

1.Karolina Moczkodan

2.Agata Dołowicz

3.Alicja Wiśniewska

4.Renata Rakowska

5.Natalia Jarosz

6.Daria Wilczyńska

7.Iga Bigda

8.Aleksandra Szram

8.Wronika Dulęba

 

Opiekunowie: Marta Czerwieniec, Adrian Czerwieniec