Szkolny Konkurs Recytatorski Literatury Patriotycznej i Religijnej

IMG_0895

Dnia 06 listopada 2017 roku  w naszej szkole odbył się, po raz kolejny, Szkolny Konkurs Recytatorski Literatury Patriotycznej i Religijnej.  Wzięło w nim udział 17 uczniów z klas IV-VII. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach. Każdy uczestnik prezentował jeden utwór w kategorii recytatorskiej lub poezji śpiewanej.

Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich oraz rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji.

Szkolna komisja wyłoniła 4 laureatki, które będą reprezentowały naszą placówkę w Przeglądzie Recytatorskim Literatury Patriotycznej i Religijnej w dniu 10 listopada 2017 roku w Małkowicach.

Poniżej prezentujemy listę laureatów:

Michalina Muchorowska kl. IV „a”,

Patrycja Iwaniczek  kl. IV „b”,

Alexandra Victor kl. VI „a”,

Katarzyna Durska kl. VII „b”.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Nawrocka

IMG_0754