Spotkanie autorskie z Tomaszem Duszyńskim

IMG_0624

Dnia 24.10.2017r. klasa IV a i V b miała przyjemność uczestniczyć w autorskim spotkaniu z panem Tomaszem Duszyńskim, które zostało zorganizowane przez bibliotekę Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich.

Tomasz Duszyński jest dziennikarzem w RMF FM i Radiu Aplauz, scenarzystą gier komputerowych, pisarzem oraz autorem książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Debiutował zbiorem opowiadań „Projekt uboczny”.

Spotkanie autorskie miało formę warsztatów, na których pisarz opowiadał uczniom  jak powstaje książka i kto może ją napisać. Mówił również o swojej twórczości, ale największym zainteresowaniem cieszyły się legendy o Strzelinie.  Na zakończenie zostało zrobione wspólne pamiątkowe zdjęcie. Można było kupić książki autora  i otrzymać autograf. Warsztaty przebiegły w bardzo miłej i radosnej atmosferze.

Agnieszka Nawrocka

 IMG_0628

spotkanie