«

»

Cze 10

Spartakiada klas 4 – 6

spartkiada

            Dzień 6 czerwca 2016 roku był w naszej szkole „Dniem sportu”.  W klasach 4-6 odbyła się szkolna spartakiada, która składała się z 3 części. Podczas pierwszej części uczniowie mogli wykazać się sprawnością fizyczną w wykonywaniu konkurencji indywidualnych: żonglerka piłką, slalom na hulajnodze, skok w dal z miejsca, odbicia rakietką piłeczki ping- pongowej, bieg wahadłowy, tor przeszkód i skoki na skakance. W drugiej części klasy rywalizowały ze sobą w międzyklasowych rozgrywkach w grze w „Dwa ognie”. Ostatnia część była bardzo oczekiwana zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli- po raz pierwszy odbył się mecz uczniowie kontra nauczyciele w „Dwa ognie”. W tym roku szkolnym lepszymi okazali się nauczyciele pokonując uczniów 12:9. W skład  drużyny uczniów weszły zwycięskie reprezentacje klasy 4a, 5b i 6b. Członkami zespołu nauczycieli były panie: dyrektor Lidia Reps, Katarzyna Sowińska, Sylwia Wakuła, Elżbieta Pluta, Anna Pluskota, Marta Mędrek, Małgorzata Czarnik, Karolina Kubalka, Marzena Winter, Magdalena Kudlak. Spartakiada zakończyła się wręczeniem medali i dyplomów dla mistrzów poszczególnych konkurencji i gry w „Dwa ognie”, a także mistrzów szkoły w lekkiej atletyce.

 

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI SPARTAKIADY SZKOLNEJ

 

ŻONGLERKA PIŁKĄ

1. Konrad Olejniczak 77.

2. Iwo Wawrzyniak 66

.

3. Igor Pasternak 48

1. Karolina Moczkodan 24.

2. Oliwia Bieniek 5

.

3. Agata Dołowicz 4

SLALOM NA HULAJNODZE

1. Bartek Andrzejewski 8:55.

2. Iwo Wawrzyniak 8:82

.

3. Oliwier Kalinowicz 8:89

1. Agata Kmiecik 9:28.

2. Julia Cygan 9:64

.

3. Hania Borowiak 9:73

SKOK W DAL Z MIEJSCA

1. Michał Gidziński 1,79.

2. Patryk Gruda 1,65

.

3. Adrian Pawlata 1,63

1. Wiktoria Grzegorek 1,57.

2. Aleksandra Victor 1,50

.

3. Natalia Kucypera 1,47

ODBICIA PIŁECZKI PING- PONGOWEJ

1.Olivier Dryja 1020.

2. Konrad Olejniczak 1003

.

3. Tomasz Grot 683

1. Agata Dołowicz 220.

2. Karolina Moczkodan 202

.

3. Karolina Wojciechowska 158

BIEG WAHADŁOWY

1. Adrian Pawlata 14:66.

2. Maks Stasiak 14:72

.

3. Mateusz Cichecki 15:09

1. Agata Kmiecik 15:21.

2. Kornelia Tarnowicz 15:98

.

3. Eliza Szczepanowska 16:00

TOR PRZESZKÓD

1. Adrian Pawlata 16:59.

2. Michał Arasimowicz 16:74

.

3. Igor Kurasiewicz 16:75

1. Agata Kmiecik 16:85.

2. Eliza Szczepanowska 17:44

.

3. Kinga Klimczak 17:56

SKOKI NA SKAKANCE

1. Olivier Dryja 43.

2. Krystian Pacuła 41

.

3. Wiktor Pigułeczka 30

1. Agata Kmiecik 101.

2. Karolina Bagińska 52

.

3. Marysia Żeligowska 51

MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI W „DWA OGNIE”

KLASY 4                                               KLASY 5                                           KLASY 6

.

I m-ce: klasa 4a                               I m-ce: klasa 5b                                  I m-ce: klasa 6b

II m-ce: klasa 4b, 4c                         II m-ce: klasa 5c                                 II m-ce: klasa 6a

.                                                          .III m-ce: klasa 5a                               III m-ce: klasa 6c

 

 

WYNIKI MISTRZOSTW SZKOŁY W LEKKIEJ ATLETYCE

 

BIEG 60 METRÓW

1. Mateusz Szczepański.

2. Olivier Dryja

.

3. Bartosz Andrzejewski

1. Zuzanna Durska.

2. Agata Kmiecik

.

3. Oliwia Bieniek

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

1. Olivier Dryja.

2. Oliwier Kalinowicz

.

3. Mateusz Szczepański

1. Emilia Homoncik.

2. Karolina Wilczyńska

.

3. Aleksandra Victor

SKOK W DAL

1. Michał Gidziński.

2. Olivier Dryja

.

3. Maks Stasiak

1. Agata Kmiecik.

2. Kinga Klimczak

.

3. Julia Cygan

 

Wszystkim uczestnikom spartakiady dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy wyników sportowych.

Organizatorki:

Sylwia Wakuła, Elżbieta Pluta, Marta Mędrek

zapraszamy do galerii zdjęć: