Pani Zima w naszej świetlicy

żeby nam saneczki,
nie ustały w biegu.

H. Ożogowska

Do naszej świetlicy zapukała piękna i mroźna  Pani Zima. Na dworze zrobiło się mroźno i biało.  Nadszedł więc czas na zmianę dekoracji  w naszej świetlicy.  Świetliki bardzo chętnie wzięły się do pracy. Podczas zajęć świetlicowych dzieci z klas pierwszych wycinały i dekorowały dzwoneczki, które potem zawiesiliśmy na oknach i drzwiach w naszej sali. Natomiast klasy drugie i trzecie zrobiły przepiękne wieńce adwentowe, które również zostały zawieszone na oknach. Przygotowywanie dekoracji do sal dawało wiele przyjemności, a także radości naszym wychowankom. Nasze sale są teraz  ozdobione pięknymi  dekoracjami świątecznymi. Dzieci na gazetce świetlicowej prezentują swoje zimowe prace: Mikołaje, bałwanki oraz choinki. Prace uczniów wykonane są różnorodnymi technikami plastycznymi.

Galeria prac