Konkurs „Kolęda, hej kolęda” rozstrzygnięty!

Przed świętami Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej odbył się konkurs wokalny „Kolęda, hej kolęda” w którym udział brali uczniowie uczęszczający do świetlicy.

Cała impreza rozpoczęła się od zaprezentowania wybranej kolędy przez każdą z grup wraz z wychowawcami, a następnie każdy zgłoszony uczeń prezentował wybraną przez siebie kolędę. Uczestników było bardzo wielu dlatego też komisja konkursowa miała trudne zadanie związane z wyłonieniem zwycięzców. Przy ocenie brano pod uwagę stopień trudności kolędy, przebranie i opanowanie tekstu.

Laureatami konkursu „Kolęda, hej kolęda” zostali Natalia Mietelska i Bartosz Domalaczny, natomiast wyróżnienie otrzymali: Karolina Kaczanowska i Michał Konefał.

razem

bartek

natalka

Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy !!!

Galeria zdjęć