Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej klas IV- V

W poniedziałek, 11.06.2018r odbyły się Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej dla klas IV-V. Do udziały w rozgrywkach zgłosiło się 5 zespołów:

1. 4d Super D klasa 4d
  2. Golden State Warriors klasa 5c
  3. FC Bodzio Elektrodzio klasa 4e
  4. Cztery Betoniary klasa 5b
  5. Football Masters klasa 5a

Rozgrywki odbyły się systemem każdy z każdym, gdzie za mecz wygrany zespół otrzymywał 3pkt, przegrany 0pkt i remis 1pkt. Mecze pomiędzy klasami stały na bardzo wysokim poziomie. Mogliśmy zobaczyć wiele świetnych akcji, a także fantastycznych bramek.

W połowie rozgrywek odbył się konkurs żonglerki, który wygrał Dawid Basiński z klasy 5a, II miejsce zajął Bartek Kozdrowski z klasy 5a i III miejsce Michał Witaszek z klasy 5b.

Ostatecznie w turnieju Mistrzem szkoły został zespół „Cztery Betoniary”- klasa 5b, II miejsce zajął zespół z klasy 4d „4d Super D” i III miejsce klasa 5a- „Football Masters”.

Wszystkim zespołom gratulujemy i dziękujemy za udział!

Organizatorzy Marta Czerwieniec, Adrian Czerwieniec