Piknik rodzinny klasy 6c

W sobotę, 9 czerwca od godziny 10:00 do 14:00 wychowawca i uczniowie klasy 6c wraz ze swoimi rodzinami uczestniczyli w pikniku rodzinnym.

 

Pogoda tego dnia dopisywała i udało świetnie się bawić na świeżym powietrzu. Odbyły się różne gry i zabawy w małych grupach i turniej w badmintona. W turnieju wzięło udział 8 dwójek, które dobrały się różnych konfiguracjach. Rozgrywki odbyły się na zasadzie każdy z każdym w grupie, gdzie dwa najlepsze zespoły zmierzyły się w półfinałach, a potem meczach o miejsca. Ostatecznie wygrał zespół, który składał się z rodziców Wiktorii i Dominika, ale nie to było najważniejsze w tym dniu. Liczyła się dobra zabawa, wspólnie spędzony czas i integracja dzieci oraz rodziców.

Po intensywnym wysiłku trzeba było nabrać sił przy grillu, jedząc przepyszne kiełbaski  i smakołyki przygotowane przez rodziców.

To był wspaniale spędzony czas, pełen radości, wspólnych rozmów  oraz zabaw, który na pewno przyniesie kolejne spotkania.

Serdecznie dziękuje wszystkich za udział w pikniku i wspólną zabawę!

Wychowawca klasy

Marta Czerwieniec