Jak wspólnie zapracować na sukces?

26 lutego uczniowie klasy IIb wraz z nauczycielką Iwoną Gidzińską realizowali kolejne zajęcia z cyklu Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł? Zajęcia rozpoczęły się zabawą ruchową, która bardzo się spodobała uczniom. Powtórzyliśmy ją kilkukrotnie i za każdym razem efekty wspólnej pracy zespołu były coraz lepsze.

Zabawa „Kto pierwszy, ten lepszy. Czy poduszki się spotkały” przyniosła wiele radości, podobnie jak kolejne zdanie związane z budową jajkodromu. Uczniowie bardzo emocjonalnie odbierali próbę jajka. Po doświadczeniu dzielili się wrażeniami, mówili, które etapy budowy by przeprowadzili inaczej.

Film edukacyjny dostarczył wielu cennych informacji. Dzieci dowiedziały się, jakie role pełniły w swoich grupach. Wielu uświadomiło sobie, że każda rola, osoba jest ważna w odniesieniu sukcesu przez grupę.

Zdjęcia