«

»

Maj 26

IV Szkolna Gala Talentów dla uczniów klas I-III

DSC02028n

„Talent- to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych”. „Talent ze wszystkiego może uczynić rzecz piękną”. 25 maja uczniowie klas I-III uczestniczyli w IV Szkolnej Gali Talentów. W tym roku uczniowie ubiegali się o tytuły najbardziej utalentowanych w pięciu kategoriach: „Śpiew”, „Recytacja”, „Taniec”, „Gra na instrumencie” oraz „Prace plastyczne”.

Jury w składzie: wicedyrektor Beata Zielińska, s. Augustyna Polak i nauczycielka Agnieszka Dembna miało niezwykle trudne zadanie, gdyż poziom naszej gali był bardzo wysoki.

DSC02031

Młodym wykonawcom na pewno pomagało wsparcie rodziców, którzy licznie przybyli na uroczystość. Wspierali oni swoje dzieci oraz trzymali za nie kciuki.

W kategorii „śpiew” zaprezentowali się:

Kamila Filak z kl. Ib, która zaśpiewała w języku rosyjskim piosenkę pt. „Mama”

Marika Waśniewska oraz Aleksandra Nowicka z kl. IIb, które zaśpiewały piosenkę pt. „Zostań dziś moją przyjaciółką”

Kacper Bubel z kl. IIc, który zaśpiewał piosenkę pt. „Rytm dżungli”

Weronika Gądko z kl. IIIa, która zaśpiewała piosenkę pt. „Na raz, na dwa”

Michalina Muchorowska z kl. IIIa, która zaśpiewała piosenkę pt. „Rytm i melodia”

Martyna Albert z kl. IIIc, która zaśpiewała piosenkę pt. „Modelka”

Julia Wrzeszcz z kl. IIIe, która zaśpiewała piosenkę pt. „Drzwi do kariery”

Nadia Dryja z kl. IIIe, która zaśpiewała piosenkę pt. „Chcę do Bodzia”

DSC02212

W tej kategorii wyróżnienie otrzymała MARTYNA ALBERT

DSC02127

W kategorii „Taniec” wystąpił:

Zespół „Czarno-białe koty”  z kl. IIIb w składzie: Hanna Barcik, Paulina Rduch, Nadia Mietelska

Zespół „Crazy Girl” z kl. IIId  w składzie: Martyna i Natalia Kościelne

DSC02204

W tej kategorii wyróżnienie otrzymały  MARTYNA  i  NATALIA KOŚCIELNE

DSC02155

W kategorii „Gra na instrumencie” zaprezentowały się:

Aleksandra Kinast z kl. IIIb z utworem „W murowanej piwnicy”

Julia Juniewicz z kl. IIIe z utworem „Takie tango”

gra

W tej kategorii wyróżnienie otrzymała JULIA JUNIEWICZ

DSC02135

W kategorii „Recytacja” wystąpiły:

Andżelika Szlachcic z kl. IIa, która recytowała wiersz pt.  „Skarżypyta”

Martyna Motyka z kl. IId, która recytowała wiersz pt. „O panu Tralalińskim”

Helena Marzec z kl. IId, która recytowała wiersz pt. „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”

Waleria Ignatenko z kl. IIIa, która recytowała  w swoim ojczystym języku ukraińskim wiersz pt. „Płynie woda pod jaworem”

DSC02216

W tej kategorii wyróżnienie otrzymała MARTYNA MOTYKA

DSC02217

W kategorii „Prace plastyczne” prace swoje zaprezentowały:

Natalia Chwastyk z kl. IIIc

Gabriela Krzaczek z kl. IIIc

Julia Juniewicz z kl. IIIe

Martyna Ożóg z kl. IIIe

DSC02198

W tej kategorii wyróżnienie otrzymała MARTYNA OŻÓG

Martyna Ozog

Całość imprezy urozmaicały występy zespołów: „Iskra” pod opieką Anity Sudoł , „Haneczka” pod opieką Beaty Zielińskiej oraz „Młodzieżowego Koła Pierwszej Pomocy” pod opieką Marzeny Winter.

Zespół „Iskra”

DSC02178DSC02187

                             Zespół „Haneczka”

DSC02062

DSC02077

Zespół „Młodzieżowego Koła Pierwszej Pomocy”

DSC02172

 

Roksana Podobińska –  uczennica klasy III c, wystąpiła z wierszem “Zabawa w chowanego”.

DSC02174

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w IV Szkolnej Gali Talentów, a zwycięzcom gratulujemy.

DSC02104 DSC02105

 

Galę przygotowały i prowadziły

Iwona Gidzińska i Iwona Szwabowska

galeria zdjęć