Wizyta przedszkolaków w naszej świetlicy szkolnej

Dnia 24 maja naszą świetlicę odwiedziły dzieci z grupy przedszkolnej „Plastelinki” z  Publicznego Przedszkola w Kątach Wrocławskich.

Świetliki wraz z wychowawcami świetlicy oprowadziły zaproszonych gości po salach świetlicowych, w których dzieci spędzają czas po zajęciach lekcyjnych oraz po terenie naszej szkoły.

Potem wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie dzieci uczestniczyły w przygotowanych zajęciach sportowych oraz zabawach z chustą animacyjną.

Po wyczerpująco spędzonym czasie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek oraz krótką zabawę w naszej świetlicy.

„Plastelinki” z uśmiechem na twarzy opuszczały teren szkoły i obiecały, że powrócą do nas już nie jako przedszkolaki,  ale uczniowie naszej szkoły.

Dziękujemy za miłe odwiedziny i do zobaczenia w szkole.