Dzień Biblioteki

Dzień biblioteki 004

Dnia 8 maja 2017 r. obchodziliśmy Dzień Biblioteki. Z tej okazji zorganizowana została wystawa pokazująca te same tytuły książek wydane kilkadziesiąt lat temu i całkiem niedawno.  W holu obok biblioteki wywieszone zostały okolicznościowe gazetki. Największą atrakcją była loteria, podczas której uczniowie losowali i  odpowiadali na pytania dotyczące tytułów książek oraz ich autorów. Każda prawidłowa odpowiedź to wygrana książka, która trafi do dzieci, młodzieży oraz dorosłych przebywających w szpitalach w całej Polsce. Dzieci wygrywały w loterii książki dla innych a same obdarowywane były słodkim podarunkiem. W ten sposób biblioteka przyłączyła się do akcji Wielka Zbiórka Książek, trwającej w naszej szkole do 20 maja 2017 r.

Organizator Karolina Kubalka

Dzień biblioteki 001 Dzień biblioteki 002 Dzień biblioteki 003 Dzień biblioteki 005 Dzień biblioteki 006