Szkolny Konkurs Tańca

P1510300

Dnia 17.05.17r. samorząd uczniowski zorganizował Szkolny Konkurs Tańca klas 4-6. W konkursie wzięły udział  zespoły taneczne reprezentujące swoją klasę. Każdy zespół przedstawił układ taneczny trwający 3- 5 minuty.

Jury w składzie pani Anna Pluskota, pani Monika Górniak i przedstawicielka samorządu uczniowskiego Dominika Wierzbicka z klasy 6b oceniało występy przyznając punkty od 0-5, biorąc pod uwagę następujące kryteria: choreografię, strój sceniczny i ogólny wyraz artystyczny.

Prowadzącymi konkurs byli przedstawiciele samorządu uczniowskiego Marta Drab i Julia Krawiec z klasy 6b oraz dj Jakub Jagielski z klasy 6c.

Podczas konkursu odbyły się również dwa specjalne pokazy: dziewcząt z kółka tanecznego i fitness oraz pokaz akrobatyczny.

Podczas przerwy na obrady jury odbył się konkurs „ Jaki to taniec?”, który poprowadziła pani Sylwia Wakuła- uczniowie mieli za zadanie dopasować taniec do słyszanego utworu.

Po ogłoszeniu wyników konkursu odbyły się pokazowe tańce zwycięskich zespołów, do wykonania których przyłączyli się wszyscy uczniowie:)))

ZESPOŁY WYSTĘPUJĄCE W KONKURSIE

Karolina Wilczyńska, Kacper Kuczek, Jakub Jagielski

Akcenty

6b

Blanka Włodarczyk, Rozalia Strzelecka, Zuzanna Durska, Kasia Durska, Tomek Grot.

Hip- hop girls

5b

Dominika Strugała, Weronika Dulęba, Aleksandra Wójciak

Wyniki konkursu:

I miejsce- zespół Love Dance kl 5c

II miejsce- zespół Akcenty kl 6b

III miejsce- zespół 4 Fun kl 6c

Wszystkim serdecznie gratuluję, dziękuję za wspaniałą zabawę i zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok:)

Opiekun SU: pani Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć