Zbieramy szyszki, żołędzie, kasztany na wieniec adwentowy który zrobić mamy, a później zimą- leśnym zwierzętom je damy

Na dziedzińcu szkolnym wykonano  wieniec adwentowy (dekorację świąteczną) z tzw. darów Ziemi.  Uczniowie, nauczyciele  zbierali szyszki, kasztany , żołędzie, orzechy, twarde owoce pigwowca i róży.  Z gałęzi świerkowych i  bluszczu zimozielonego ( udekorowanych zabranymi jesienią owocami i nasionami)  ułożono plenerowy, ekologiczny stroik świąteczny. Na zajęciach technicznych uczniowie wykonali lampiony ze słoików.  Instalację można oglądać na dziedzińcu szkolnym przy ul. 1 Maja. W styczniu z uczniami ekologami wybierzemy się do lasu i podarujemy zwierzętom zebrane  dary lasu.

                                                                                       Lidia Reps