Zawieszki – druk 3D

W ramach zajęć dodatkowych programu Laboratoria Przyszłości uczniowie modelowali w Tinkercad koniczynki i serduszka, które posłużyły jako upominki dla uczniów i rodziców.

104 ósmoklasistów pierwszego dnia egzaminu ósmoklasisty otrzymało wydrukowane zielone koniczynki z napisem SP EGZAMIN 2023.

Podczas uroczystego apelu pożegnania absolwentów i zakończenia roku szkolnego ósmoklasiści podziękowali rodzicom za to, że byli z nimi w każdej chwili, że wpierali oraz uczyli nie poddawać się nawet w najtrudniejszych momentach. W ramach okazanej wdzięczności wręczyli rodzicom drobny upominek, którym były wydrukowane na drukarce 3D czerwone serduszka z napisem DZIĘKUJĘ 2023.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Koordynatorki projektu Laboratoria Przyszłości: Katarzyna Sowińska i Joanna Palińska