Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego dla klas I-VII   odbędzie się 24 czerwca 2022 r.  według poniższego harmonogramu:

  • dla klas  I – III  o godzinie 9:15 odbędzie się uroczysta akademia na sali gimnastycznej przy ulicy Żeromskiego.  Po niej  spotkania z wychowawcami w klasach, rozdanie świadectw;
  • dla klas IV- V i klasy przygotowawczej  o godzinie 10:30 odbędzie uroczysta akademia  na sali gimnastycznej  w budynku przy ulicy Żeromskiego.  Po niej   uczniowie spotkają się  z wychowawcami w wyznaczonych salach  w budynku   przy ulicy 1 Maja , gdzie nastąpi  rozdanie świadectw.
  •  dla klas VI i VII o godzinie 8:00 odbędzie się      uroczysta akademia  na sali gimnastycznej przy ulicy Żeromskiego.     Po niej  spotkania z wychowawcami w klasach w budynku przy ulicy 1 Maja, rozdanie świadectw.