Apel profilaktyczny w klasach I-III „Bezpieczne wakacje”

21 czerwca odbył się apel poświęcony bezpieczeństwu dzieci podczas zbliżający się wakacji. Wzięli w nim udział przedstawiciele służb i instytucji dbających o bezpieczeństwo, m.in. Policji.

Po wysłuchaniu tylu cennych i bardzo ciekawych informacji, czas wakacji uczniowie będą wiązać tylko z miłymi wspomnieniami. Organizatorką spotkania była nauczycielka Magdalena Kościelna, która wraz z uczniami klasy IIIc przygotowała ciekawy występ artystyczny.

Po tej części apelu, nauczyciele zaprezentowali wszystkim zgromadzonym osiągnięcia uczniów w konkursach szkolnych.

Pani wicedyrektor Beata Zielińska pogratulowała uczniom aktywności i odniesionych sukcesów, a także podziękowała nauczycielom za przygotowanie do konkursów.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku szkolnym!

Iwona Gidzińska