Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w piątek 24 czerwca 2022 roku. O godzinie 9:15 w sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami i rodzicami.

Pani wicedyrektor Beata Zielińska i p. dyrektor Lidia Reps rozpoczęły uroczystość witając wszystkich zebranych i dziękując za zaangażowanie w pracę nauczycielom, którzy opuszczają naszą placówkę.

Wychowawcy klas III wręczyli nagrody książkowe uczniom wyróżnionym w nauce oraz dyplomy podziękowania rodzicom współpracującym ze szkołą.

Wyróżnieni uczniowie z klasy III a wraz z wychowawczynią Alicją Łęgocką-Drab.

Bubel Karol, Cwojdzińska Iga, Domańska Weronika, Gałązka Julia, Goliński Michał, Januś Alicja, Macujew Martyna, Matyjaszczyk Michalina, Niedźwiedzki Wiktor, Obniski Tymon, Ptak Mikołaj, Radecka Wiktoria, Wieczorek Oskar.

Rodzice uczniów, którym wychowawczyni Alicja Łęgocka-Drab wręczyła podziękowania za współpracę.

Wyróżnieni uczniowie z klasy III b wraz z wychowawczynią Iwoną Gidzińską:

Kaja Babert, Joanna Cyrzan, Dawid Grabowski, Michalina Ofman, Maja Olas, Alan Marciniak, Karol Rajkowski, Mateusz Senk, Martyna Tryniecka, Lena Trzaskowska, Julia Wojtczak, Tola Wróblewska.

Rodzice uczniów, którym wychowawczyni Iwona Gidzińska wręczyła podziękowania za współpracę.

Wyróżnieni uczniowie z klasy III c wraz z wychowawczynią Magdaleną Kościelną:

Czupryńska Maja, Habzda Nikola, Jobda Borys, Kropielnicka Antonina, Kozar Antoni, Kopeć Leon, Rymarczyk Joanna, Średnicka Maria, Żygadło Hanna.

Rodzice uczniów, którym wychowawczyni Magdalena Kościelna wręczyła podziękowania za współpracę.

Tę część uroczystości uświetnił występ zespołu tańca ludowego Haneczka, który prowadzi p. Beata Zielińska.