Zabawa karnawałowa

10 stycznia uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zabawie karnawałowej. Od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Były kolorowe balony, maski karnawałowe i inne ozdoby. Uczniowie ubrani w bajkowe, wspaniałe stroje uczestniczyli we wspólnych tańcach i zabawach.

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dj-Wodzirej p. Wojciech Koguciuk zapraszał do korowodów, kółeczek i tańców w parach.

Wiele radości sprawiły bańki mydlane. W przerwach, na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

GALERIA ZDJĘĆ

Bal karnawałowy dla uczniów klas 4 – 8 poprowadził DJ Matiz. Zabawy nie było końca.

Poniżej zdjęcia klasowe.

Zapraszamy do galerii zdjęć