„BEZPIECZNE FERIE”

Nadszedł czas długo oczekiwanych ferii. Dla wszystkich uczniów to czas odpoczynku, zabaw z kolegami i beztroski. Dlatego w dniu 9 stycznia uczniowie klasy 1b, 2a i 3a uczęszczający na koło teatralno-artystyczne pod okiem pani Magdaleny Kościelnej przygotowali apel pt. „Bezpieczne ferie”.

Miał on pokazać, że zabawa może być dobra i udana jedynie wtedy, kiedy zachowane będą zasady bezpieczeństwa i zdrowy rozsądek. Ciekawe wierszyki i mądre przestrogi rezolutnego bałwanka pokazywały jak w mądry i rozsądny sposób można bawić się na śniegu, a wesołe piosenki i piękny występ taneczny śnieżynek uatrakcyjnił występ.

Podczas apelu wręczono również dyplomy dla zwycięzców konkursów, które organizowane były w naszej szkole.

Magdalena Kościelna