Wycieczka klasy IId i IIe

dino2W dniu 3 czerwca klasy IId i IIe pod opieką pani Barbary Łatko i Alicji Szram wyruszyły na wycieczkę do parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie – największego w Europie parku tematycznego poświęconego dinozaurom. Mimo pesymistycznych zapowiedzi pogoda dopisała, więc najpierw zwiedziliśmy w Tunelu Czasu świat na przestrzeni miliardów lat istnienia Wszechświata, później przewodnik oprowadził nas po ścieżce edukacyjnej z 200 modelami naturalnej wielkości, a następnie udaliśmy się do prehistorycznego Oceanarium. Po paleontologicznych warsztatach edukacyjnych przyszedł czas na odpoczynek na placu zabaw oraz w kinie emocji Cinema5D. Po przerwie na posiłek jeszcze obowiązkowe zakupy pamiątek i  już wracaliśmy do XXI wieku w znakomitych humorach i bez pieniędzy (pamiątek było w bród!).

zapraszamy do galerii zdjęć: