Gminny Przegląd Twórczości Artystycznej w Jaszkotlu

20160603_094951

Już po raz trzynasty odbył się w Jaszkotlu Gminny Przegląd Twórczości Artystycznej. Zespoły wokalne z naszej szkoły wykonały trzy utwory. Grupa starsza z klas 4-6 wykonała piosenkę „Otwórz serce” oraz piosenkę autorską „Kolorowy dzień”. Grupa młodsza z klas 2-3 zaśpiewała piosenkę „Rozśpiewany blok”. Nasza szkoła przygotowała jeszcze jedną atrakcję. Był nią występ Kacpra Kuczka z klasy 5c, który po swoim występie tanecznym dostał owacje na stojąco, a zapowiadający skomentował to tak: „jeszcze długo na tych deskach tak dobrze nikt nie zatańczy”.
Przegląd był sprawnie przygotowany, atmosfera jak zawsze miła, a pyszne ciasteczka i soczki złagodziły dzieciom stres przed występem:)

20160603_110912

Uczniów przygotował p. Krzysztof Krzyżański