Wizyta przedszkolaków w klasie 3 c

Dnia 2 marca 2020 roku odwiedziła nas grupa „Pszczółek” z pobliskiego przedszkola. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, jak wygląda szkoła oraz wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez panią Dorotę Andruszkiewicz. Dzieci z zaangażowaniem pracowały. Wykazały się dużą wiedzą i aktywnością.

Przedszkolaki sprawnie rozwiązały zagadki związane z przyborami szkolnymi,  z zaciekawieniem obejrzały inscenizację wiersza pt.  „Do szkoły”. Dowiedziały się, że do szkoły nosimy tylko potrzebne materiały i przybory. Utrwaliły też nazwy wiosennych kwiatów. Następnie wykonały kolorowe, wiosenne koszyki, które mogą być doskonałym upominkiem w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet.

Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy naszych milusińskich w szkole.

Dorota Andruszkiewicz

Galeria zdjęć