Wicemistrzowie Dolnego Śląska!

W środę 18.04.2018 w godzinach porannych wyruszyliśmy na Finał Wojewódzki turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, który odbył się w Dzierżoniowie. Na miejscu spotkało się 30 najlepszych zespołów ze wszystkich powiatów województwa dolnośląskiego w kategorii U-8. Wśród nich nie mogło zabraknąć naszych uczniów, którzy w listopadzie zostali mistrzami Powiatu Wrocławskiego. Pomimo osłabionego chorobami i kontuzjami składu chłopcy wraz z opiekunami Martą Czerwieniec i Adrianem Czerwieniec wstawili się by rywalizować o tytuł mistrz województwa dolnośląskiego. Turniej podzielony został na dwie fazy: grupową i finałową. Warto zaznaczyć, że w całych rozgrywkach nasi zwodnicy przegrali tylko jeden mecz, mecz finałowy.

Skład srebrnej drużyny:  Tomasz Górecki, Alan Wilczewski, Adam Knap, Nikodem Sierczyński, Filip Palasek, Szymon Gniazdowski. Dodatkowo Adam Knap został najlepszym strzelcem całych rozgrywek z dorobkiem 18 bramek.

 

Opiekunowie: Marta Czerwieniec, Adrian Czerwieniec