Turniej warcabowy w świetlicy

W dniach od 16 do 20 kwietnia w świetlicy szkolnej odbył się już po raz kolejny Turniej Warcabowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas I, II i III.

Uczniowie podczas rozgrywek międzyklasowych mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się, że warcaby to nie tylko gra planszowa lecz także edukacyjna, która uczy m.in. koncentracji, cierpliwości, gry „fair play”, wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, rozwija umiejętności planowania i realizacji różnych strategii.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Podczas gry towarzyszyły pozytywne emocje, wszyscy skupieni byli na rozgrywkach i na kibicowaniu swoim kolegom.

Po zaciętych zmaganiach zwycięzcami turnieju zostali:

I miejsce         –           Adam Knap kl. Ic

II miejsce        –           Kacper Zimocha kl. Ib

III miejsce      –           Nikodem Sierczyński kl. Ic

I miejsce         –           Bartek Hajłasz kl. IIb

II miejsce        –           Tomek Górecki kl. IIa

III miejsce      –           Łucja Marzec kl. IIa

I miejsce         –           Bruno Zarówny kl. IIIe

II miejsce        –           Filip Jewgiński kl. IIIa

III miejsce      –           Piotr Kulej kl. IIIe

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcą serdecznie gratulujemy.