Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Choć na dworze szaro, a otoczenie coraz szybciej  spowija grudniowy mrok,  w sercach naszych rozkwita radość i nadzieja. Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejsza pora roku, czas świąteczny Bożego Narodzenia.

Niech  przyniesie on Państwu waniliowy zapach świątecznych wypieków, łezkę wzruszenia przy wigilijnym stole, nadzieję na dobry nadchodzący rok   spędzony w zdrowiu, szczęściu, pomyślności,  w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

Życzymy naszym Pracownikom, Uczniom oraz ich Rodzinom,  aby czas, jaki rozpocznie rozbłyśnięcie pierwszej gwiazdki, był  wyjątkowy, przepełniony atmosferą tajemnicy narodzin Bożego Dziecięcia, dał wiele odpoczynku i ukojenia od codziennych trosk.

Dyrektorzy szkoły
Ewa Winnicka, Beata Zielińska, Iwona Więcko 

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA   

oraz  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2023.