Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

DSCN2191min

26 czerwca, o godz. 9:00 ostatni dzwonek zasygnalizował zakończenie roku szkolnego 2014/2015.  Uroczystość poprowadziła wicedyrektor Beata Zielińska, która powitała zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz podziękowała za całoroczny trud i pogratulowała osiągnięć.

Podczas uroczystości obecne były również dyrektor szkoły Lidia Reps oraz wicedyrektor Ewa Winnicka.

W tym roku szkolnym, nagrodami książkowymi za wysokie wyniki w nauce, wyróżnieni zostali uczniowie klas III oraz IV-VI. Pierwszo i drugoklasiści otrzymali dyplomy, na których wychowawcy wymienili mocne strony oraz osiągnięcia uczniów.

Wychowawczyni klasy IIIa Renata Palińska wręczyła nagrody wyróżnionym uczniom. Są nimi:

Bieszczad Zuzanna

Borowiak Hanna

Brzostek Klaudia

Janosz Natalia

Kamiński Adam

Konieczny Kajetan

Kucza Kamil

Malczyk Klara

Rokicki Aleksander

Rybczyńska Martyna

Victor Aleksandra

Trzaska Alicja

Walenciak Marcin

Walenciak Michał

DSCN2147

DSCN2148

DSCN2149

DSCN2152

Naszą uroczystość urozmaicały występy uczniów, którzy podczas Szkolnej Gali Talentów zdobyli pierwsze miejsca.

Występ taneczny Martyny I Natalii Kościelnych z klasy Id

DSCN2157

DSCN2159

Wychowawczyni klasy IIIb Iwona Szwabowska wręczyła nagrody wyróżnionym uczniom. Są nimi:

Bagińska Karolina

Chądzyńska Dominika

Działoszek Karol

Goliński Maciej

Konarski Rafał

Krzan Marcel

Nowicka Milena

Pysiewicz Cyprian

Szohner Patryk

Szydłowski Bartosz

Szydłowski Konrad

Wójciak Aleksandra

DSCN2160

DSCN2161

DSCN2162

DSCN2166

Marcel Krzan z klasy IIIb pochwalił się recytacją wiersza pt. „Łoś”

DSCN2170

DSCN2173

Wychowawczyni klasy IIIc Urszula Szczypniak wręczyła nagrody wyróżnionym uczniom. Są nimi:

Czaja Tomasz

Kłaczkiewicz Konrad

Moczkodan Karolina

Moczkodan Martyna

Orska Amelia

Rajca Martyna

Regucki Stanisław

Salski Oliwier

Stelmach Nadia

DSCN2175

DSCN2178

DSCN2179

Klara Malczyk z klasy IIIa zaśpiewała piosenkę pt. „A ja wolę moją mamę”

DSCN2183

DSCN2184

Uroczystość zakończenia roku szkolnego to także doskonała okazja do podziękowania rodzicom za współpracę ze szkołą.

Pani Renata Palińska podziękowała p. Agnieszce Arasimowicz, p. Ewie Aleksiewicz, p. Joannie Brzostek, p. Barbarze Gicala, p. Ewie Bokowiec, p. Agacie Koniecznej, p. Joannie Rybczyńskiej, p. Grażynie Victor, p. Ewie Kuszel

DSCN2154

DSCN2156

Pani Iwona Szwabowska podziękowała za współpracę p. Katarzynie Szydłowskiej, p. Annie Filak, p. Ewie Pysiewicz, p. Albinie Gołuch, p. Dorocie Nowickiej, p. Dorocie Nowak, p. Bożenie Dziedzic.

DSCN2167

DSCN2168

Pani Urszula Szczypniak podziękowała za współpracę p. Stanisławowi Czai, p. Agnieszce Becla, p. Joannie Gidzińskiej, p. Elżbiecie Rakowskiej, p. Pawłowi Reguckiemu, p. Marcie Orel-Reguckiej, p. Arkadiuszowi Stelmachowi, p. Monice Jurkiewicz.

DSCN2180

DSCN2182

Dyrektor szkoły Lidia Reps przedstawiła nauczycieli, którzy w przyszłym roku szkolnym będą wychowawcami uczniów klas trzecich.

DSCN2188

W klasie IVa wychowawczynią będzie Magdalena Kudlak, w klasie IVb Anna Pluskota, w klasie IVc Marta Mędrek.

Podczas uroczystości dyrektor szkoły pożegnała nauczycielkę języka polskiego p. Barbarę Jedynak, która po ponad dwudziestoletniej karierze zawodowej kończy pracę w naszej szkole. Była to bardzo wzruszająca chwila.

Pani Basia pogodą ducha i życzliwością zjednała sobie serca wychowanków i autorytet wśród rodziców, koleżanek i kolegów nauczycieli. Spędziła ona wiele godzin z dziećmi w gabinecie logopedycznym oraz ucząc języka ojczystego. Pracę swą wykonywała z pasją i oddaniem.

Basiu, życzymy Ci wielu sukcesów na nowej drodze zawodowej oraz mamy nadzieję, że  będziesz  podtrzymywać serdeczne więzi ze szkołą, z nami.