Tymbark: Awans do Finałów Wojewódzkich

W piątek, 27.10.2017r nasza szkoła wzięła udział w Eliminacjach Powiatowych turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”, które odbyły się we Wrocławiu.

Do udziału zostały zgłoszone cztery zespoły w kategoriach: U-8 i U-12 po jednym zespole i dwa zespoły U-10. Pogoda w tym dniu była kiepska ale za to gra naszych uczniów była fantastyczna. Wszystkie zespoły przebrnęły przez etap rozgrywek grupowych i awansowały do półfinałów. W półfinałach niestraszny nam był rywal i tu ponownie zwycięskimi meczami znaleźliśmy się w finałach rozgrywek!

W finałach dwa nasze zespoły po zaciętym meczu ostatecznie przegrały w rzutach karnych, natomiast zespół z kategorii U-8 zwyciężył w finale 3-2 w karnych i tym samym awansował do finałów wojewódzkich, które odbędą się w marcu 2018r.

 

Wszystkim naszym uczniom należą się ogromne brawa za walkę i zostawione serce na boisku!

 

Opiekunowie: Marta Czerwieniec, Adrian Czerwieniec