Trzecioklasiści na wycieczce po Wrocławiu

Uczniowie klas: 3a i 3b wybrali się na spacer po wrocławskim Rynku. Podczas wycieczki dzieci złożyły kwiaty pod pomnikiem Kardynała Bolesława Kominka. Odwiedziły miejsca  związane z życiem i dokonaniami patrona.

Trzecioklasiści wędrowali szlakiem najpiękniejszych wrocławskich legend i oglądali zabytki Rynku i Ostrowa Tumskiego.

Spacerując ulicami Wrocławia wypatrywali krasnali, z którymi wiążą się krótkie i zabawne historie związane z miejscami, w których stoją. Uczniowie zachwycali się również architekturą pięknych wrocławskich kamieniczek.

Wycieczka była bardzo udana, a uczniowie dzielili się wrażeniami jeszcze kolejnego dnia w szkole. Dzięki wspaniałym opowieściom pani przewodnik dowiedzieli się wielu ciekawostek o Wrocławiu.