Szkolna zabawa andrzejkowa.

DSCN0313min

27 listopada uczniowie klas I-III uczestniczyli w zabawie andrzejkowej zorganizowanej i poprowadzonej przez p. Anitę Szczypniak.

Od dawna, chwilą kiedy można było poznać  tajemnicę jaką  niesie przyszłość, był wieczór andrzejkowy. Kiedyś podchodzono do wróżb niezwykle poważnie i wierzono w to co wskazały. Obecnie jest to zabawa z przymrużeniem oka, w której dzieci chętnie wzięły udział.

Również w naszej szkole postanowiliśmy roztoczyć tę magiczną atmosferę biorąc udział w różnych zabawach, konkursach i wróżbach. Uczniowie klas III przygotowali ciekawe wróżby. Dzieci brały udział w konkursach wiedzy, a zespół  „Zumbiaki”, prowadzony przez p. Anitę Szczypniak, zatańczył wspaniałe układy taneczne.

Dzięki rodzicom, w klasach na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Wspólna zabawa minęła wszystkim miło i bardzo szybko. Dzieci mogły się przekonać, że tradycyjne andrzejki to przede wszystkim dobra zabawa, której nie zabrakło.

Tytuł „Mistrza Słowotwórstwa” uzyskali uczniowie klasy Ic

II miejsce zajęli uczniowie klasy Ib, III miejsce uczniowie klasy Ie,

IV miejsce uczniowie klasy Ia i V miejsce uczniowie kasy Id.

Tytuł „Mistrza Matematyki” zajęli uczniowie klasy IIa

II miejsce zajęli uczniowie klasy II b i II c.

Tytuł „Mistrza Wiedzy o Świecie” zajęli uczniowie klasy III a

II miejsce uczniowie klasy III c i III miejsce uczniowie klasy III b