Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia Mikołaj, wraz ze swoimi pomocnikami zaprosił uczniów klas I-III na Biegun Północny. W programie imprezy było m.in. spotkanie z Mikołajem i Mikołajową, wspólne zabawy oraz piosenki, a dla najgrzeczniejszych dzieci prezenty. Sala pękała w szwach od małych i tych trochę większych dzieci, które w ogromnym napięciu oczekiwały na przybycie tego Wspaniałego Gościa.

Wspaniałym wprowadzeniem widzów w atmosferę świąt i związanej z nimi wizyty Świętego Mikołaja był występ przygotowany przez rodziców.

Wspólnie ze swoimi pomocnikami Elfami i Śnieżynką, Mikołaj oficjalnie zainaugurował przegląd piosenki mikołajkowej. Po każdym wspaniałym występie uczniowie pozowali do zdjęć.

Klasa 1c
Klasa 2c
Klasa 3c

Uczniowie otrzymali upragnione i długo wyczekiwane upominki, które wywołały wiele uśmiechów i radości. Wrażenia ze Spotkania z Mikołajem po dzień dzisiejszy przywołują wiele pozytywnych i niezapomnianych wspomnień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, opiekunom oraz wychowawcom za udział w uroczystości.

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć naszym wspaniałym gościom: Mikołajowi, Mikołajowej, Elfom i Śnieżynce. Dziękujemy serdecznie Pani Elżbiecie Rakowskiej, Pani Annie Kaczanowskiej, Pani Monice Parzybut, Pani Katarzynie Czajce, Pani Amandzie Książek, Pani Annie Szczotce, Pani Katarzynie Michalik za zaangażowanie, przygotowanie i poprowadzenie tak wyjątkowej uroczystości .

Mamy nadzieję, że naszym drogim gościom podobało się u nas i odwiedzą nas w następnym roku.