Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

rozpoczęcie

Poniżej informacje o uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2018/2109. Zapraszamy do zapoznania się z nimii. 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas I-III odbędzie się 3 września 2018 o godz. 9.00 na sali gimnastycznej w budynku przy ulicy Żeromskiego.

     Klasy pierwsze spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Pracownicy szkoły będą  na bieżąco informować rodziców, w których  salach już od godziny 8:30 wychowawcy klas pierwszych oczekują na dzieci. Uczniowie klas II i III kierują się wprost na salę gimnastyczną.  Pierwszaki   zostaną uroczyście wprowadzone do grona uczniów razem z wychowawcami.

Po apelu spotkania wszystkich klas  z wychowawcami  w wyznaczonych salach.                      

. 

Dla uczniów klas IV-V rozpoczęcie roku w dniu 3 września 2018 o godzinie 10.00  na sali gimnastycznej  w budynku  przy ulicy Żeromskiego. Po apelu spotkania wszystkich klas  z wychowawcami  w wyznaczonych salach.

..

Dla uczniów klas VI -VIII rozpoczęcie roku w dniu 3 września 2018 o godzinie 10.00  w  salach lekcyjnych w budynku przy ulicy 1 Maja, gdzie odbędą się spotkania z wychowawcami.  Po nich nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  na sali gimnastycznej w budynku przy ulicy Żeromskiego.

Dyrekcja szkoły