«

»

Cze 25

Rozdanie nagród i dyplomów w klasach IV – VI

mini-DSC0098925 czerwca 2015 roku, tradycyjnie dwa dni przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, odbył się w klasach starszych apel z wręczeniem nagród i dyplomów za udział i sukcesy w konkursach.

Uczniowie w ciągu całego roku szkolnego licznie uczestniczyli w różnorodnych konkursach i osiągali wiele sukcesów (więcej o konkursach w zakładce http://sp1katy.pl/category/konkursy/)

zapraszamy do galerii zdjęć:

Poniżej informacje o wynikach konkursów, które nie były publikowane wcześniej.

Lista laureatów
Wielkiego Finału Szkolnego Turnieju Ortograficznego „ Mistrz Ortografii” w roku szkolnym2014/2015

 

nr nazwisko i imię

 ( kolejność alfabetyczna)

klasa

liczba błędów

Mistrzowie Ortografii klas czwartych

1

Kowalski Mateusz

4b

 

 

prace bezbłędne

2

Kraska Wojciech

4b

3

Kucharski Tomasz

4a

4

Kurasiewicz Igor

4b

5

Medyńska Oliwia

4c

6

Mikosz Jan

4b

7

Wierzbicka Dominika

4b

8

Włodarczyk Martyna

4c

Mistrzowie Ortografii klas piątych

 

9

Pieczonka Agnieszka

5a

prace bezbłędne

10

Pudlik Amelia

5c

Mistrzowie Ortografii klas szóstych

 

11

Szczepanowska Oliwia

6b

praca bezbłędna

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby zdobyte umiejętności poprawnego pisania przydały się  na co dzień w Waszej nauce i pracy.

 Organizatorzy turnieju
Danuta Szwaj, Ewa Winnicka, Zdzisław Łatko

—————————————————————————————————————————————————–

Konkursy informatyczne

„Na pewno tam wrócę”

I miejsce Kamila Kuriata 6b

I miejsce Oliwia Szczepanowska 6b

Wyróżnienia (2): Oliwia Sudoł 4a, Jakub Jagielski 4c

Tradycje Bożonarodzeniowe na świecie

Wyróżnienia (5): Oliwia Sudoł 4a, Kamila Kuriata 6b, Jakub Jagielski 4c, Wiktoria Gosek 5a, Krzysztof Dykiel 6b

Najładniejsza kartka walentynkowa

I miejsce Martyna Sałdyka 4a

II miejsce Jakub Jagielski 4c

III miejsce Weronika Miazek 5b

Najładniejsza kartka wielkanocna

I miejsce Kacper Kuczek 4c

II miejsce Julia Piśniakowska 6b

III miejsce Magdalena Dudziec 5c

Szkoła bez przemocy

I miejsce Dawid Chądzyński 5c

II miejsce Julia Piśniakowska 6b

III miejsce Oliwia Szczepanowska 6b

 

Uczestnicy Scratch – Mistrzowie Kodowania to:

Dawid Chądzyński 5c, Patryk Gruda 5c, Dominika Wierzbicka 4b, Agata Kmiecik 5b, Karolina Wilczyńska 4c, Marta Maniak 4a, Marcin Konarski 5c, Krzysztof Wójcik 4a, Aleksander Wilczyński 6b, Piotr Chwastyk 4a, Anna Korkuś 4a, Oliwia Sudoł 4a, Szymon Dykiel 4a, Oliwia Bieniek 5b, Magdalena Dudziec 5c, Nina Klimczak 4a, Izabela Niewiadomska 4a, Mikołaj Bulanda 4a, Paweł Matła 4a.

—————————————————————————————————————————————————

Wyniki konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do szkoły”

Klasa IV a

I miejsce – Nina Klimczak
II miejsce – Tomasz Kucharski
III miejsce – Szymon Dykiel

Klasa IV b

I miejsce – Emilia Czerwińska
II miejsce – Kacper Miszczuk
III miejsce – Zuzanna Durska

Klasa IV c

I miejsce – Eliza Szczepanowska
II miejsce – Jakub Cap
III miejsce – Filip Waliszak

Wszystkim uczniom dziękuję za udział a zwycięzcom Gratuluje !

Organizator konkursu:
Elżbieta Drabo

—————————————————————————————————————————————————

Wyniki konkursu plastycznego klas IV „Jestem widoczny na drodze”

Klasa IV a

I miejsce – Piotr Chwastyk
II miejsce – Martyna Sałdyka
III miejsce – Marta Maniak

Klasa IV b

I miejsce – Marta Drab
II miejsce – Anastazja Żuk
III miejsce – Jan Mikosz

Klasa IV c

I miejsce – Weronika Woźniak
II miejsce – Eliza Szczepanowska
III miejsce – Kacper Kuczek

Wszystkim dziękuję za udział a zwycięzcom Gratuluje !

Organizator konkursu:
Elżbieta Drabo

—————————————————————————————————————————————————

II Dolnośląski Konkurs na Kartkę Wielkanocną w języku niemieckim
I miejsce- Wiktoria Leń, klasa Vc
Szkolny konkurs języka niemieckiego klas 4
I miejsce: Dominika Wierzbicka, kl. IVb
II miejsce: Bartosz Ożóg, kl. IVc
III miejsce: Mateusz Szczepański, kl. IVb
Organizator konkursu:
Lucyna Dziubczyńska – Szram
—————————————————————————————————————————————————-