Relacja z udziału uczniów w Festiwalu Piosenki Religijnej we Wrocławiu

 IMG_3232

Laureaci Szkolnego Konkursu Piosenki Religijnej z klasy IIIC wzięli udział w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Religijnej zorganizowanym przez Szkołę Szermierczą we Wrocławiu w czwartek 27 kwietnia 2017 r.

W konkursie wzięło udział 7 przedszkoli i 21 zespołów ze szkół podstawowych w  składzie do 8 osób. Naszą szkołę reprezentowali: Albert Martyna, Bekieszczuk Kacper, Chwastyk Małgorzata, Cielecka Julia, Denes Julia, Gidziński Krzysztof, Rajca Bartosz, Żurek Artur.  W pierwszej turze przesłuchań zespół wykonał piosenkę pt: „Rozpędzony” z Arki Noego. Po podsumowaniu i ogłoszeniu wyników zostaliśmy wyróżnieni za brawurowe i dynamiczne wykonanie utworu.

Więcej o konkursie można przeczytać w Internecie: zobacz

oraz  w Gościu Niedzielnym z 14 maja br. i w Nowym Życiu w czerwcu.

Katechetka: S. Augustyna Polak

IMG_3238

IMG_3246a

IMG_3232

 

Festiwal_20170430 (3)zm

Festiwal20170430zm