Przedstawienie z okazji andrzejek

Dnia 30 listopada 2018r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji andrzejek pt.  „O Zuzannie, co nie chciała być panną”. Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali uczniowie uczęszczający na koło polonistyczno- teatralne z klasy 5b i 6c. Młodzi aktorzy z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Udział w spektaklu teatralnym dostarczył uczniom wiele radości i satysfakcji. Przedstawienie zostało urozmaicone wesołymi piosenkami, które wprowadziły publiczność w wesoły i pogodny nastrój.

W role wcielili się następujący uczniowie:

Zapowiadacze: Jakub Horak, Szymon Łochowski,

Zuzanna- Hanna Barcik,

Mama- Maja Tondel,

Tata- Adrian Ostrowski,

Agata- Monika Kmiecik,

Pani- Blanka Zeszut,

Marta- Natalia Mietelska,

Agnieszka- Patrycja Iwaniczek,

Lulka- Paulina Rduch.

zapraszamy do galerii zdjęć

Agnieszka Nawrocka