Przedstawienie jasełkowe

22 grudnia 2024 r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej przy ul. Żeromskiego, odbyły się jasełka pt. „Zamyślenia na progu  żłóbka”, na które przybyli zaproszeni goście: pan wiceburmistrz Krzysztof Wróblewski, ks. proboszcz Krzysztof Tomczak i przewodnicząca Rady Rodziców pani Elżbieta Rakowska, rodzice oraz uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami.

Natomiast o godz. 10.45 Jasełka obejrzeli uczniowie klas IV-VIII wraz z nauczycielami.

Składamy serdeczne podziękowania uczniom, którzy wystąpili w Jasełkach za radość i entuzjazm w przygotowaniu tego występu. Serdeczne podziękowania składamy również rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej i poczęstunku dla gości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

GALERIA ZDJĘĆ

Organizatorzy: S. Augustyna Polak, p. Maria Mikulska, P. Paulina Buczkowska, p. Joanna Kozińska -Nyckowska