Pokaz mody EKO TOP TRENDY

P1540765

                Z okazji pierwszego dnia wiosny samorząd uczniowski naszej szkoły 22.03.18 r. zorganizował wiosenny pokaz mody ekologicznej, pt. „EKO TOP TRENDY”. Uczniowie w roli modelek i modeli zaprezentowali swoje oryginalne przebrania wiosenne stworzone z rzeczy ekologicznych lub nadajacych się do recyklingu.

Jury w składzie p. Marta Czerwieniec, p. Krzysztof Krzyżański i przedstawicielka SU Hania Borowiak oceniało występujących w dwóch kategoriach: zgodność z tematyką, pomysł i wykonanie oraz sposób zaprezentowania stroju. Pokaz prowadziły Alexandra Victor z klasy 6a i Blanka Wałodarczyk z klasy 7b.  Podczas przerwy na obrady jury odbyły się dwa specjalne pokazy gimnastyczne. Pierwszy z nich to pokaz gimnastyki akrobatycznej w wykonaniu: Mateusza Kowalskiego, Michał Pacyny i Adama Dragona z klasy 7b. Drugim był pokaz gimnastyczny w wykonaniu w-ce mistrzów szkoły w gimnastyce akrobatycznej w składzie: Kacper Pietraszewski, Bartosz Andrzejewski i Konrad Płuska.

Jury konkursu wyróżniło następujących uczniów:

Martyna Kucza z klasy 4e

Natalia Filipek z klasy 5a.

 

Nagrody główne otrzymały:

I miejsce: Oliwia Medyńska z klasy 7c

II miejsce: Julia Juniewicz z klasy 4e

III miejsce: Natalia Mietelska z klasy 4b

Wszystkim modelom i modelkom gratulujemy pomysłowości.

Zapraszamy na kolejny pokaz mody już za rok.

Organizator pokazu: Sylwia Wakuła

 zapraszamy do galerii zdjęć 

.