Finaliści na Uniwersytecie

29250778_797492877111800_969847479_o

W sobotę 24 marca 2018 roku odbył się na Uniwersytecie Wrocławskim Finał II Memoriału Urszuli Marciniak, konkursu w rozwiązywaniu łamigłówek logicznych. 

Do Finału dostało się 14 uczniów z naszej szkoły!!! Gratulacje!!!
Są to: Natalia Jarosz, Rafał Konarski, Kajetan Konieczny, Martyna Kucza, Kamil Kucza, Michał Kuszell, Szymon Łochowski, Dominik Pawłowski, Stanisław Regucki, Aleksander Rokicki, Martyna Rybczyńska, Michał Walenciak, Marcin Walenciak (kategoria klas IV – VI) i  Oliwia Sudoł (kategoria klas VII i gimnazjum)

Uczniowie już o godzinie 10:00 rozpoczęli I rundę finałową, która trwała 45 minut. Po krótkiej przerwie była runda II i III. Mózgi pracowały nieustannie. O godzinie 13:00 wszyscy zainteresowanie słuchali wkładu prof. Zbigniewa Marciniaka z Uniwersytetu Warszawskiego. Po wykładzie nastąpiło ogłoszenie nazwisk uczestników Wielkiego Finału. Z każdej kategorii wiekowej przeszło po około 10 osób. Nasi finaliści niestety nie znaleźli się w ścisłej czołówce, ale walczyli wytrwale i za rok też będą próbować.

Gratulujemy wszystkim finalistom wytrwałej pracy i zaangażowania.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przesłane zdjęcia.

Tu możecie poczytać o przygotowaniach do konkursu: http://matematykawpodstawowce.pl/memorial-urszuli-marciniak/

 Na koniec pamiątkowe zdjęcie MISTRZÓW.

20180324_135541

zapraszamy do galerii zdjęć

.