Podsumowanie IGNITE, darowizna

Dziś nadszedł czas podsumowania projektu, który realizowały chętne dziewczynki z klasy 6B i 7E. Uczennice otrzymały pamiątkowe certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w programie IGNITE, który inspiruje wspaniałe dziewczyny do wyboru w przyszłości kariery w dziedzinie STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematiks).

Organizacją prowadzącą i współfinansującą w Polsce projekt Ignite jest Fundacja Rodziny Maciejko. Firma Dolby Poland ofiarowała Fundacji monitor multimedialny, który nasza szkoła otrzymała w darowiźnie z przeznaczeniem na wsparcie celów edukacyjnych.

Na zdjęciach widoczny jest multimedialny monitor, który otrzymaliśmy w darowiźnie od Fundacji Rodziny Maciejko.

Od lewej: Emilia, Martyna, Julia G., Julia W. (brak Julii P) i Joanna Palińska
Od lewej: Agata, Ola, Wiktoria, Marika, Michalina i Joanna Palińska

Poniżej certyfikaty uczestniczek programu.

Realizacja projektu IGNITE przyniosła dziewczynkom sporo korzyści, m. in. wpłynęła pozytywnie na podniesie poczucia pewności siebie dziewczynek z zakresie nauk ścisłych. Spotkania z wolontariuszkami, które odniosły sukces dziedzinach ścisłych pozwoliły na odkrycie własnych pasji, odnalezienie w sobie talentów, a w dalszej przyszłości na dokonanie trafnego wyboru dalszego kształcenia i wykonywanego zawodu.

Koordynator szkolny projektu Joanna Palińska

zobacz też relację z 1 spotkania

zobacz też relację z 2 spotkania

zobacz też relację z 3 spotkania

zobacz też relację z 4 spotkania