Ogólnopolski projekt edukacyjny Europa i Ja

Niezmiernie miło poinformować, że Nasza świetlica przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Europa i ja”. Uczniowie podczas pobytu na świetlicy będą wykonywać różne zadania dotyczące danego kraju. Pani Zofia Jankowska wybrała Niemcy

natomiast Pani Marta Tysz – Grecję

Na stronie projektu zamieszczanych będzie do każdego zadania kilka wybranych zdjęć.

Świetlica jest miejscem gdzie o różnej porze przychodzą różni uczniowie, tym samym w projekcie uczestniczą wszystkie dzieci chodzące na świetlicę. Zdjęcia robione będą spontanicznie i może okazać się, że każde dziecko na którymś będzie mogło się odnaleźć, dlatego tutaj, na naszej stronie szkoły, będzie można zobaczyć większość wykonanych zdjęć. Zapraszamy do ich przeglądania.