«

»

maj 27

Mistrzowie gminy w trójboju lekkoatletycznym klas I-II

P1560010

Dnia 25 maja 2018r. odbyły się zawody klas I i II w trójboju lekkoatletycznym (rocznik 2009-2010 i młodsi).

Organizatorem zawodów była SP nr 2 w Kątach Wrocławskich. Uczniowie mogli sprawdzić się w trzech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal.

W zawodach udział wzięły reprezentacje z 4 szkół z terenu gminy Kąty Wrocławskie: SP 2 Kąty Wrocławskie, SP Gniechowice, SP Smolec oraz reprezentacja naszej szkoły.

Nasza reprezentacja okazała się bezkonkurencyjna. Zarówno klasy I, jak i II zajęły najwyższe miejsce na podium- uzyskując tytuł Mistrza Gminy w Trójboju Lekkoatletycznym i będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki za etap powiatowy.

Sylwia Wakuła

 

 

REPREZENTACJA SZKOŁY

 

Klasy I                                                                                              Klasy II

 

Milena Badylak 1a                                                                                        Łucja Marzec 2a

Klaudia Kuriata 1a                                                                                        Inka Wawrzyniak 2a

Jagoda Piróg 1a                                                                                             Michalina Krzaczek 3b

Hanna Giezek 2b                                                                                          Aleksandra Wójcik 3b

Zuzanna Wawer 1c                                                                                       Martyna Sudoł 3a

Nikodem Sierczyński 1c                                                                               Kryspin Dulęba 2a

Adam Knap 1c                                                                                              Szymon Kapsa 3a

Kacper Zimocha 1b                                                                                      Daniel Leń 3b

Tomasz Kulej 1c                                                                                           Jakub Litwin 3d

Alan Wilczewski 2a                                                                                      Filip Jewgiński 3a

zapraszamy do galerii zdjęć