Międzynarodowy Dzień Kropki w 4D

dav

15 września 2018 roku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To dzień kiedy chcemy pokazać wszystkim nasze talenty jednocześnie pokonując ograniczenia, wykazując się kreatywnością i wiarą we własne siły.

W dniu 17 września 2018 r. klasa 4d na godzinie wychowawczej brała udział w Dniu Kropki. Na początku lekcji uczniowie dowiedzieli się skąd się wzięła taka nazwa tego dnia i co się pod nią kryje. Wspólnie z wychowawcą uczniowie obejrzeli film o nieśmiałej dziewczynce Vashti, która nie wierzyła w swoje możliwości. Na lekcji plastyki nie miała pomysłu jak wyrazić siebie za pomocą znaczka. Uparcie twierdziła, że nie potrafi malować, a zamknięte farbki tylko ją irytowały. Nauczycielka cierpliwie czekała, aż Vashti podejmie próbę. Co było dalej… Uczniowie klasy 4d dowiedzieli się oglądając film o Vashti.

filmik o Vashti: http://kropka-dot.blogspot.com/p/video.html

Klasa 4d w tym dniu również dzieliła się swoimi talentami na godzinie wychowawczej.
Z kolorowego papieru wycinali kropki i w nich malowali swoje talenty, które później zawieszali na wspólnej klasowej gazetce.

 

wychowawca 4d: Marta Czekałowska