Dzień Chłopca w 4d

dav

W dniu 30 września jak co roku obchodzimy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta z klasy 4d złożyły serdeczne życzenia swoim kolegom z klasy. Chłopcy otrzymali drobne upominki, słodycze i owoce. Podczas godziny wychowawczej 1 października dziewczęta przeprowadziły trzy zabawy przygotowane dla chłopców.

Pierwsza zabawa polegała na wiązaniu krawata. Ten chłopiec, który zrobi to najładniej według oceny damskiej części klasy został wybrany najbardziej eleganckim chłopcem w kl. 4d – został nim Marcel Januś.

Druga zabawa polegała na robieniu pompek w ciągu 2 min. Maciej Krupa zrobił ich najwięcej i został okrzyknięty najbardziej wysportowanym chłopcem kl. 4d.

Ostatnia zabawa polegała na znajomości marek samochodów. Chłopcy mieli za zadanie wypisać ich jak najwięcej. Tytuł najbardziej znającego się na markach samochodów w kl. 4d został Wojciech Włodarczyk.

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Chłopcy w żadnej zabawie nie odpuszczali i walczyli do końca. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i nawet nie zauważyli, kiedy upłynęła lekcja. Chłopcy z uśmiechem podziękowali dziewczętom za przygotowane niespodzianki.

wychowawca 4d: Marta Czekałowska

dav dav dav dav dav dav sdr