„CHŁOPAK NA MEDAL” – dzień chłopca w świetlicy szkolnej

Jak co roku w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Chłopca.

 

Z tej okazji dziewczynki złożyły najserdeczniejsze życzenia swoim kolegom, życząc im sukcesów w nauce, dobrego humoru oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Następnie wspólnie z wychowawczyniami świetlicy zorganizowały konkursu o tytuł „Chłopaka na medal”.

Chcąc zdobyć ów tytuł, chłopcy rywalizowali ze sobą w trzech konkurencjach: w próbie mądrości, musieli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin życia, w próbie powagi, musieli zjeść plasterek cytryny, natomiast w próbie zręczności każdy z nich musiał odbić jak najwięcej razy piłeczkę pingpongową.

Wszystkie zadania nasi chłopcy wykonali znakomicie, a za najlepiej wykonane zadania zostały wręczone wyróżnienia i tytuł „Chłopaka na medal”. Na koniec na chłopców czekał słodki poczęstunek oraz wspólna zabawa przy muzyce.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wyjątkową atmosferę w tym dniu oraz wspólną zabawę.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć: